Przy ulicy Puławskiej powstaną dwa wielkopowierzchniowe sklepy. Znamy ich lokalizacje!

20

LESZNOWOLA Wójt Gminy Lesznowola wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji środowiskowych dla budowy obiektów handlowo–usługowego w Mysiadle. Przy ulicy Puławskiej powstaną dwa sklepy budowlane – Castorama i OBI

Decyzja dotyczyć będzie także parkingów, zagospodarowania terenu, infrastruktury technicznej i wewnętrznej komunikacji na działkach po dawnym KPGO Mysiadło. Na terenie bezpośrednio sąsiadującym z Selgrosem powstanie sklep OBI. O warunki środowiskowe dla budowy dwóch budynków handlowo-usługowych wystąpił wykonawca inwestycji TRANSG PPPI S.A. Spółka Komandytowa. Procedurę wszczęto 8 stycznia. Natomiast 6 lutego o warunki wystąpiła także Castorama, która swój obiekt handlowy zlokalizuje na sąsiednich działkach.
OBI to sieć marketów na europejskim rynku budowlanym, powstała w 1970 roku w Niemczech. W Polsce posiada 59 sklepów. Castorama to francuska sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych – w Polsce już działa 80 sklepów w 60 miastach.

20 KOMENTARZE

 1. nie wierzę, że tam OBI powstanie, przecież kilka kilometrów dalej jest kolejny, a z drugiej strony Leroy. Prędzej obstawiam Castoramę, która będzie chciała wejść w tę część miasta.

 2. Ile tego gówna jeszcze na wciskacie jest Liroy obok Auchan po co wciskać ten syf zdechnijcie w tych korkach wy a nie my co za makabra kto na to zezwala czemu nie budują na Służewcu po kit kolejny jest Castorama obok a nawet dwie obi też ja pier.. lę jeszcze meczetu brakuje horror

 3. Fatalna decyzja, nikt nie liczy się z mieszkańcami obok. A co z planowaną drogą do pilawskiej bis ? Już nie będzie poprowadzona przez ten obszar?

 4. czy ziemię na Eko Mysiadle można kupić? Raczej tylko wydzierżawić, aby ją potem przejąć przez zasiedzenie sklepem wielkopowierzchniowym z parkingiem…

 5. Powinien być kategoryczny zakaz stawiania super, hiper- marketów po lini prostej przynajmniej 5 km. To jest jakieś chore. Jedziesz biedronka, za chwilę biedronka po czym lidl i zaczynamy od początku. A pokazać dziecku konia już nie wspominając o krowie to praktycznie nieosiągalne w dzisiejszych czasach. Zapytać się dziecko jaki jest najbardziej popularny owoc w Polsce odpowie że banan, a nie jabłko, a mleko jest prosto z marketu a nie od krowy. Z 1kg mięsa zrobić 3 kg szynki to się nazywa sztuka. Przykre a wszystko to w marketach mamy.

 6. Akurat okoliczni mieszkańcy Mysiadła się cieszą.
  Wierzą w bajkę pewnego grzyba że korki na Kuropatwy są dla nich dobre, bo zniechęcą obcych z Józefosławia do korzystania z „prywatnej” części ulicy.

 7. I to jest kolejny dowód na to, że ziemie na wschód od Puławskiej powinny być w Gminie Piaseczno, a nie Lesznowola, która chętnie będzie wydawać takie pozwolenia, aby mieć kasę z podatków. A że zablokuje życie mieszkańcom sąsiedniej gminy – Gminy Piaseczno – to, co ich to obchodzi. Będzie taki sam bezwład, jak w przypadku ulicy Kuropatwy – która jest ulicą graniczną i nikomu nie będzie zależeć na zlikwidowaniu wąskiego gardła….

 8. I dobrze.
  Szeroka ulica Kuropatwy powstała TYLKO dla dojazdów do sklepów, a nie dla wygody jaśniepaństwa z Józefosławia.
  Józefosław ma swoją ulicę Geodetów.
  Czy my z Mysiadła pchamy się na cudze ulice w Józefosławiu?

  Nasz radny wie co robi, a nasi mieszkańcy wiedzą co robi radny.
  100 % poparcia dla jego pomysłów.
  Prosimy o więcej sklepów i większy ruch samochodów na odcinku Kuropatwy przy Puławskiej.
  Trzeba tylko teraz przypilnować powiat i Ursynów żeby zbudował nam wiadukt i ulicę do ekspresówki,
  ale tym nasz radny też się już zajmuje.

 9. @Mieszkanka – a co na to psychiatra????
  W okolicy Warszawy jest katastrofalny brak ulic wschód-zachód i debilne wpisy o niebudowaniu ulic nic nie zmienią, bo ludzie i tak będą jeździć, a teksty NIE BUDUJMY DRÓG, TO NIE BĘDZIE SAMOCHODÓW przeżyliśmy w PRLu. I takie PRL-oowiskie mamuty wypad do komuny… w Ludowej Korei będziecie szczęsliwi.
  PS. a powiat Ursynów ma w doopie mieszkaniki i im podobne… I dobrze.

 10. Właśnie o tej planowanej drodze wschód-zachód napisałam.
  Jest bardzo potrzebna, razem z tunelem pod torami.
  Nasz radny ciężko nad tym pracuje.

  Szeroka ulica Kuropatwy na odcinku przy Puławskiej jest dojazdem do sklepów.
  Ale niektórzy mają problem ze zrozumieniem, że dalszy odcinek jest strefą zamieszkania,
  i służy jedynie dla dojazdu do przylegających posesji.

  Z PRLu to pochodzą plany poszerzenia tej ulicy. Na szczęście PRL upadł 30 lat temu,
  i mamy wolność, demokrację i prawo własności.
  Plany na naszych działkach są zmieniane tak żeby Kuropatwy było raz na zawsze zwężone,
  a nie poszerzone. Wszystko dzięki naszemu radnemu.
  Demokracja, wolność i prawo własności polega na tym że każdy decyduje co ma u siebie na działce. Prawda?
  No chyba że Pan jest zwolennikiem Sami Wiecie Kogo, i ma za nic wolność, demokrację i prawo własności
  i wolne sądy?

  • Mieszkanka chyba tak sarkastycznie. Kuropatwy na wspomnianym odcinku jest skandaliczne waska i Ci co blokuja jej ucywilizowanie powinni sie wstydzic a nie zzymac sie ze doszla do nich cywilizacja. Wstyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię