Tragedia! Zginął mężczyzna [AKTUALIZACJA]

4

LESZNOWOLA Do tragicznego wypadku doszło w Mrokowie na ul. Marii Świątkiewicz. Wracający z akcji wóz strażacki OSP Mroków mógł potrącić przechodnia. Niestety osoba poszkodowana zginęła na miejscu

– Wiemy, że o godzinie 20.53 doszło do wypadku – potwierdza kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Nie mam jednak oficjalnej informacji o stanie osoby poszkodowanej.
– Załoga policyjna jest w drodze – usłyszeliśmy od asp. Macieja Blachlińskiego z z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że osoba poszkodowana zginęła na miejscu. Nie znamy jeszcze przyczyn ani okoliczności wypadku. Ofiarą jest prawdopodobnie mężczyzna.

AB

 

godz. 21.19
– Mężczyzna miał 53 lata, przejechał go wóz bojowy straży pożarnej – potwierdza asp. Macieja Blachlińskiego z z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie dodając, że ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna leżał na jezdni

godz. 21.48
Na miejscu działania prowadzi policja. Ulica Marii Świątkiewicz jest całkowicie zablokowana.

 

WPI TAXI Piaseczno

4 KOMENTARZE

  1. Nie potrącił, przejechał. Pijany menel spał na jezdni. W ciemnym ubraniu na czarnym asfalcie. Było ciemno, godzina 21. Zresztą nie wiadomo czy go wcześniej ktoś nie przejechał. Być może był już martwy. Ustali to dopiero sekcja. Ale winny strażak, “był trzeźwy”. Ciekawe czy denatowi pobrano krew do kontroli ?

  2. jeśli go przejechali to co mają teraz powiedzieć…że leżał na ziemi, przecież prawdy nie powie. Kamery powinny mieć wszystkie służby w autach ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię