Trwa walka o życie! Dojazd do Piaseczna całkowicie zablokowany [AKTUALIZACJA]

3

PIASECZNO – Nie mam pojęcia dlaczego, ale w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu prosto na mnie – opowiada kierowca cieżarowego renault. – To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem szansy uciec

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. Ich stan jest ciężki. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna, trwa reanimacja jednego z poszkodowanych. Na pobliskiej łące wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa 79 jest całkowicie wyłączona z ruchu w obu kierunkach. To się nie zmieni prawdopodobnie jeszcze przez wiele godzin.

godz. 13. 28 Kobietę , która podróżowała osobowym suzuki zabrał przed chwilą do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna prowadzący auto niestety mimo reanimacji zmarł na miejscu.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Kierowcy nie mogli ominąć wypadku jadąc polem, gdyż takiego nie ma, a Policja zabezpieczyła miejsce wypadku na całej szerokości szosy wraz z poboczem, z obu stron zdarzenia. Zginęła osoba, druga w stanie ciężkim. Jedyny „niby” objazd od strony Piaseczna to ul. Łąkowa. I wymaga auta raczej terenowego, o ile wogóle obecnie jest przejezdny. Od strony Góry Kalwarii można było pojechać przez Siedliska i ul. Chyliczkowską bądź przez Żabieniec w kierunku wsi Jeżówka i dalej Jazgarzew do Piaseczna. Po 16- ej droga została otwarta.

    • Panie Robercie, pole jest bo na nim wylądował śmigłowiec LPR. Część samochodów przejeżdżała tym polem. Byliśmy na miejscu i widzieliśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię