Wypadek dwóch aut i pogotowia gazowego! Skrzyżowanie Okulickiego z Julianowską [AKTUALIZACJA]

2

PIASECZNO Do wypadku z udziałem pogotowia gazowego, które jechało na sygnale oraz dwóch samochodów osobowych doszło u zbiegu ulicy Okulickiego z Julianowską

Pogotowie gazowe poruszające się samochodem marku Renault jechało na sygnale do Konstancina-Jeziorny, gdzie przy ul. Krzywej dochodzi do wycieku z rury gazowej. Na skrzyżowaniu Okulickiego z Julianowską doszło do wypadku pogotowia z dwoma autami osobowymi: volvo i skodą. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.
– Trzema samochodami jechało łącznie 6 osób – informuje mł. bryg. Kamil Trochim z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Jedna z osób uskarża się na dolegliwości, ale jeszcze nie wiadomo czy będzie konieczność przetransportowania jej do szpitala.

godz. 10.22
Jak ustalili policjanci pogotowie gazowe wjechało na skrzyżowanie na czerwonym świetle. – Samochód uprzywilejowany używający sygnałów dźwiękowych zobowiązany jest do zachowania bezpieczeństwa – mówi  sierż. szt. Wioletta Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Kierowca pogotowia gazowego został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Zdarzenie zostało zaklasyfikowane jako kolizja, ostatecznie nikt nie został zabrany do szpitala.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię