Wypadek na skrzyżowaniu! Motocyklistę zabierze śmigłowiec LPR! [AKTUALIZACJA]

5

PIASECZNO Do wypadku z udziałem motocyklisty i forda fiesty doszło na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i Stołecznej

Na miejscu są już dwa zastępy straży pożarnej i karetka pogotowia. Stan poszkodowanego motocyklisty jest na tyle poważny, że zdecydowano się na wezwanie śmigłowca.
– W pobliżu wypadku będzie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – potwierdza mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

godz. 12.52
– Trwa akcja reanimacyjna 34-letniego mężczyzny, który jechał motocyklem crossowym bez tablic* – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – 29-letnia kobieta jadąca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa.

godz. 13.01
– Niestety mężczyzna zmarł – przekazał nam informację nadkom. Jarosław Sawicki.

*godz.14.05. Policja prostuje informację o tym, że motocyklista poruszał się na crossie bez tablicy rejestracyjnej. Tablica została odnaleziona.

AB

5 KOMENTARZE

  1. Na idiotów i pijaków za kółkiem nie ma sposobu. Możesz jechać 20km/h i tak w ciebie wjedzie. Podobnie było w tym przypadku.

  2. Też jeżdżę na dwóch kółkach i sporo przeżyłem przy 60 na godzinę miałem zgiety widelec i złamany kręgosłup.moim zdaniem było grubo ponad 100.marcin pno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię