Z ostatniej chwili! Wzrosła liczba osób zarażonych koronawirusem w powiecie piaseczyńskim

20

Główny Inspektorat Sanitarny podał informację o aktualnym stanie epidemicznym w powiecie piaseczyńskim. Mamy pięć potwierdzonych zarażeń w naszym regionie

Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 321 osób, kwarantanną domową 135 + 43 (powrót z zagranicy). Nikt z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 nie jest hospitalizowany. Mamy już pięć osób zarażonych.

AB

20 KOMENTARZE

 1. To przez tych wracających z zagranicy 'patriotów’ którzy przypomnieli sobie o Polsce i łaskawie egoistycznie narażają ludzi, którzy tutaj pracują i płacą podatki 😔. Brawa dla nich 😠

  • Rodacy mają prawo wracać do swoich bliskich w Ojczyźnie.To nieludzkie, co Pani napisała. Nie zna Pani powodów dlaczego zmuszeni byli opuscić swój kraj i z jakimi rozterkami i często dramatami borykali się podejmując decyzje o wyjeździe.
   To przykre, jak łatwo jest oceniać taj surowo innych.Decyzja o wyjeździe jest zawsze wielkim dramatem dla rodziny.To normalne, że w chwili zagrożenia chcą być razem.To wstyd.

 2. I to ogłasza prawdziwa chrześcijanka będąca zapewne co niedziele w kościele. Brawo!! Bardzo dobrze została Pani wychowana przez rodziców! Brawo rodzice tej Pani!

  • Skąd ma Pan/i/ informacje,że ta Pani jest chrześcijanką?
   Po drugie jak można winić za to rodziców i ich szkalować?
   Wiele korposłojów wychowało się w prostych, przyzwoitych rodzinach , które przekazały im pewne tradycje.Wyjechna studia, do wielkiego miasta i zachłyśnięci ,,światem,, wyparli się swoich korzeni, jednocześnie ciągnąc pieniądze od rodziny.No cóż…tak to teraz bywa. Tak myślę, że opinię Gościowy na temat rodakow z kraju też da się wytłumaczyć.
   W momencie zagrożenia zdowia i życia ludzie działają irracjonalnie.Szukają przyczyn tego co się dzieje i wskazują czasami nieprawdziwego wroga.To też normalne. Ja też , w emocjach, może zbyt dosadnie napisałam za co dotkniętych bardzo przepraszam.Po moich wpisach ewidentnie widać, że też się boję bo straciłam poczucie bezpieczeństwa i nie jestem w stanie zapanować nad swoim życiem.Wniosek: Szanujmy się i nie sądźmy siebie, bo każdy z nas ma prawo różnie, nawet gwałtownie, reagować na to, co wymknęło się spod kontroli i chce nas zniszczyć.Siła w jedności!

 3. Rozumiem że ludzie chcą wrócić ale jak już wracają do domu to niech siedzą w nim a nie organizują sobie spotkania rodzinne i towarzyskie

 4. Ostrzeżenie! Zauważyłem przypadki, że ludzie gmerają w pieczywie sklepowym bez założenia rękawiczek jednorazowych. Na zwróconą uwagę, że tak nie czynią ludzie kulturalni – usłyszałem, że jestem kulturalny, ale cham. Prośba o zwrócenie uwagi na innych kupujących, zwłaszcza w Józefoslawiu na osobnika w stroju kolarskim z napisem na plecach OSRAM czyli S*** na wszystko. Zapewne jeden z tych, co nie myją rąk po wyjściu z toalety lub chce zarazić innych z parszywej złości do innych ludzi.

 5. Nie kłócie się i tak wszyscy bez względu czy macie kasę czy nie czy myjecie ręce czy nie czy macie wirusa czy nie będzie musieli kiedyś umrzeć!!!!!!!!

 6. Wszyscy żywi ludzie stwarzają zagrożenie, bo mogą zarazić.
  O ile wiadomo, martwi nie zarażają.
  Wniosek? Zabić wszystkich!
  Wtedy nastąpi koniec epidemii.

 7. Mam wrażenie że ta pandemia to trochę przez tych latających turystycznie po świecie jak kot z pęcherzem i leczących swoje kompleksy zamieszczaniem potem zdjęć na Facebooku zamiast więcej podróżować po własnym kraju i zauważać jaki jest piękny

 8. Na litość boska, ludzi skąd bierzecie te mongolskie teorie, że jak ktoś wrócił właśnie z zagranicy to specjalnie rozsiewa wirus i do tego na prywatkach rodzinnych. Żal mi was, nie macie własnego życia to mówicie o cudzym

 9. Zamiast wojny która spowolni gospodarkę puścili dziada i niestety nemamy na to wpływu umrze wielu ludzi ale winnych nie znajdziecie a kto zabije na tym fortunę? ??????

 10. Główny Inspektorat Sanitarny podał informację o aktualnym stanie epidemicznym w powiecie piaseczyńskim. Mamy pięć potwierdzonych zarażeń w naszym regionie

  Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 321 osób, kwarantanną domową 135 + 43 (powrót z zagranicy). Nikt z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 nie jest hospitalizowany. Mamy już pięć osób zarażonych.
  Lafi debilu bo tak jest najwięcej przez tych co latają . Nie jest to nasza choroba kretynie

 11. Sklep na osiedlu przy Jarzabka Stokrotka!!!!! Uwaga!!!bardzo brudno, brak przestrzegania obowiązkowych zasad higieny personelu. Proszę sanepid o reakcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię