Zmiana organizacji ruchu! Chyliczkowską tylko w jednym kierunku

7

PIASECZNO – Spełnią się marzenia przeciwników dwukierunkowej ulicy – ironizuje starosta Kswery Gut. – Oczywiście na czas przebudowy – dodaje samorządowiec.

Zmiany na remontowanej ulicy Chyliczkowskiej starostwo zapowiada od poniedziałku 9 maja. Od tego dnia ruch będzie możliwy tylko od Armii Krajowej w stronę centrum miasta, czyli odwrotnie niż wtedy gdy Chyliczkowska był ulicą jednokierunkową.
– Roboty drogowe będą odbywały się na połowie zamkniętej jezdni i to niezależnie od tego, która to będzie połowa ruch samochodów będzie cały czas tylko w jedną stronę – zapowiada starosta Ksawery Gut.
Objazdy są zalecany ulicą Kościelną i Wojska Polskiego, ponieważ na ulicy Kościuszki odbywa się remont prowadzony przez gminę. Przebudowa ulicy Chyliczkowskiej prawdopodobnie potrwa ok. 1,5 miesiąca.

7 KOMENTARZE

  1. haha po prostu patałachy, ja rozumiem remonty są potrzebne ale do jasne cholery niech ktoś zacznie to kontrolować, Piaseczno teraz to jeden wielki korek, żeby przejechać je całe, trzeba rezerwować cały dzień, dramat.

  2. Pan Xawcio i mandat Starosty – tylko ironizuje…

    Pan Xawcio się cieszy, bo dogodził sam sobie, aby skrócić drogę do pracy…

  3. no co wy ludziska Pan na własciach robi co chce zawsze mieszkanców miał za nic i to sie nie zmieni do czasu wyborów,kasa musi sie przemieszczac z kieszeni do kieszeni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię