Droga 79 zablokowana! Wylądował śmigłowiec LPR

6

GÓRA KALWARIA Do potrącenia rowerzysty doszło w miejscowości Coniew

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Poszkodowany doznał urazów głowy.
– W tej chwili na ulicy wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i mężczyzna został już zabrany – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Śmigłowiec jeszcze nie wystartował, droga jest zablokowana.
– Najprawdopodobniej jest to 40-45-letni mężczyzna, którego tożsamości jeszcze nie znamy – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Aktualizacja: 18.25
Śmigłowiec przed chwilą wystartował.

6 KOMENTARZE

  1. Bezpieczeństwo to jedno a drugie że kierownicy jeżdżą tam jak nienormalni. Dopóki te głąby z rozpadających się złomów BMW i audi nie zaczną myśleć to nic się nie zmieni.

  2. A najczęściej wygląda to tak: rowerek (oczywiście bez światełek) a na nim człowieczek w czarnej kurtce, czarnych spodniach, czarnych butach i czarnej czapce no i w obecnym czasie w czarnej maseczce. Czemu Polacy to jeden smutny naród?

  3. Niewiele wiemy, a komentarze ostre! Ale doświadczenia stojące za tymi komentarzami są porażające. I rowerzyści bez światełek i odblasków, i imbecyle za kierownicą. To niestety codzienność na naszych drogach. A najgłupsze pomysły ma rząd z ograniczeniem do 30km/h! Po pierwsze, to brak poboczy dla ruchu pieszo rowerowego! Po drugie, małe rondo albo światła dyscyplinujące są skuteczniejsze. 60 km/h to powinno być minimum na drogach krajowych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię