FINAŁ WOŚP przeniesiony! Wolontariusze walczą z pogodą!

2

PIASECZNO Finał WOŚP, przeniesiony z targowiska miejskiego w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 59 do CEM-u. Wejście za okazaniem paszportów Covidowych. Mimo trudnych warunków pogodowych wolontariusze nie poddają się. Jak mawia Owsiak… do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Dziś na finał WOŚP wystąpi zespół Carol Markovsky. Gwiazdą wieczoru będzie exMAANAM – grupa złożona z muzyków legendarnego Maanamu i wykonująca największe jego hity. Wydarzenie przeniesiono z targowiska miejskiego w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 59 do CEM-u. Wejście za okazaniem paszportów Covidowych, liczba miejsc ograniczona. Początek o godz. 19.00.


KOMUNIKAT Centrum Kultury: W związku z alertami pogodowymi, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz wykonawców, główne wydarzenie na targowisku miejskim w Piasecznie WOŚP – koncert finałowy zostaje ODWOŁANE !!!! Koncert zespołu Ex Maanam przenosimy do sali widowiskowej CEM, ul. Jana Pawła II 55, godz. 19.00, wstęp wolny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, będziemy prosić o okazanie paszportów covidowych. Liczba miejsc ograniczona. Będzie dostępna również transmisja na żywo z koncertu, FB Centrum Kultury w Piasecznie. Reszta wydarzeń organizowanych w ramach WOŚP – BEZ ZMIAN: WOŚP w Józefosławiu oraz PO-LESIE. Finisaż wystawy i aukcje na rzecz WOŚP

Pogoda nie sprzyja

Wolontariusze mimo trudnych warunków pogodowych przemierzają ulice miasta. Napotykając  na swojej drodze deszcz i silny wiatr, a nie rzadko nawet powalone drzewa.

fot. Grzegorz Kielak

Ale nie poddają się! Mamy pierwszy komunikat ze Sztabu WOŚP Piaseczno 16 749,92 zł !

Wśród piaseczyńskich wolontariuszy jest Grzegorz Kielak.  Wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest od 30 lat. Teraz zbiera razem z synem Adrianem. Chwali organizację piaseczyńskiego sztabu WOŚPowego, a  szczególnie pracę Magdaleny Wilk i Julii Gotchold.

fot. Grzegorz Kielak

– Podczas pierwszej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbieraliśmy do słoika – wspomina Grzegorz Kielak. – Od 30 lat działam dla Jurka i WOŚP – dodaje z dumą.

Do wolontariuszy wyciąga pomocną dłoń Klub Gremium MC i zaprasza po posiłki regeneracyjne, herbatę i do ogrzania się przy kominku na Towarową 26 do Domu Klubowego Gremium MC.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię