Planowana jest przebudowa ważnej drogi w centrum miasta

13

PIASECZNO Niemal wszystkie główne ulice w obrębie centrum miasta zostały już przebudowane. Jednym z nielicznych wyjątków jest odcinek Jana Pawła II od Puławskiej do Powstańców Warszawy. Okazuje się, że trwają przygotowania do wyremontowania również tego ciągu


Dziury, wąsko, nierówne chodniki, brak przejść dla pieszych. Nie tak powinna wyglądać droga w centrum miasta – mówi pan Roman, nasz czytelnik. Po ustąpieniu mrozów w ulicy Jana Pawła II można było zauważyć głębokie wyrwy. Zanim nie zostały naprawione, kierowcy musieli bardzo się pilnować, żeby nie stracić koła. Zapytaliśmy gminę, czy w najbliższym czasie planuje remont ul. Jana Pawła II.
Została już opracowana koncepcja przebudowy tej drogi na odcinku od ul. Puławskiej do ul. Powstańców Warszawy wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Wojska Polskiego – informuje Joanna Ferlian-Tchórzewska z biura promocji i kultury. – W drugiej połowie 2023 roku planowane jest ogłoszenie przetargu na wykonanie projektu przebudowy drogi.

TW

13 KOMENTARZE

    • buraczku, przecież jest po jednym pasie w każdym kierunku więc jak można zwęzić? Gdzie takie wieczne marudy się rodzą i zawstydzają to miasto..:)

  1. SKASUJCIE MIEJSCA PARKINGOWE (RUSZAJĄCE SAMOCHODY STANOWIĄ ZAGROŻENIE DLA ROWERZYSTÓW), A NAJLEPIEJ ZRÓBCIE TYLKO DEPTAK DLA SPACEROWICZÓW I TAK ZE DWIE FONTANY PO ŚRODKU. BIURO PROMOCJI I KULTURY FAKTYCZNIE JEST ODPOWIEDNIM MIEJSCEM DO WYZNACZANIA CHARAKTERU SZLAKÓW KOMUNIKACYJNYCH MIASTA.

  2. Skrzyżowanie Sienkiewicza z Wojska Polskiego woła o pomstę do nieba! A ul. Czajewicza z tzw.odcięciem chodnika zóltymi garbami i zaznaczonymi sciezkami rowerowymi w dwóch kierunkach na ulicy jednokierunkowejto chyba kpina, albo sen wariata!

  3. tak, tak koniecznie trzeba wykonać co najmniej cztery ścieżki rowerowe, no i ztej ulicy dla kierowców tylko droga jednokierunkowa.

  4. Jedyny ratunek w wyborach co może pozwolić pozbyć sie tych szkodników. Niestety zwolennicy PO bez względu na „osiągnięcia ” burmistrza i tak na niego zagłosuja

  5. Najwięcej komentarzy osób czyli Kobiet które nie mają w ogóle pojęcia raz o czym piszą, a dwa z tego co widać o ruchu drogowym. Więc czas przesiąść się niektórym na rower.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię