„Płodobus” w Piasecznie

14

PIASECZNO Na terenie Piaseczna i okolic jeździ „płodobus”. Furgonetka poruszać się po ulicach z propagandą anty-LGBT i antyaborcyjną. Z oddali słychać  wygłaszane hasła, na plandece samochodu widnieją treści propagandowe.

14 KOMENTARZE

  • Odrobinę logiki. Bezowe dzieci są cały czas na terenie Białorusi z rodzicami na wizach turystycznych. Nie do nas należy ingerowanie w program wycieczek.

  • Musisz je wziąć do swojego domu, przygarnąć, pomóc, zapewnić wikt i opierunek. Nawet Ci pomogę finansowo. Ale ciekawy jestem ile czasu wytrzymasz z nimi albo ile oni z Tobą wytrzymają? A swoją drogą czy są to biedne białoruskie dzieci? Jeśli nie są białoruskie to jak one dotarły do granicy? Dlaczego po drodze (a przekroczyły zapewne kilka granic) nikt im nie pomógł? I dlaczego w większości przypadków nie interesuje ich Polska tylko nasz zachodni sąsiad? One, a raczej ich rodzice, chcą przekroczyć granicę Schengen, nie kumasz?

  • W polsce przekraczanie granic poza przejsciami granicznymi jest nielegalne. Więc w czym masz problem człowieku? Przyjecie migeantów zpowoduje wszech obecną polatologie i wzrost przestępczości. Przykłady są we wszystkich krajach Europy gdzie ich przyjeli. Nie godze się żeby obcy z nieznanymi intecjami najerzdzali Polskę , przekraczając nielegalnie granicę!!!

  • Nie tęsknię za migrantami. Zwracam tylko na hipokryzję ideologii katolizmu i wybiórcze traktowanie przez nich nauczania własnego Mesjasza. Dlatego oni, ich „wiara”, ich problemy z LGBT są g…. warte. Jest to psychoza typowa dla ludzi ciemnych i zmanipulowanych przez religijnych szamanów w sukienkach. Można co najwyżej splunąć na widok takiej szambiarki.

 1. Umierających na granicy… Dno to takie gadanie. Po której stronie nielegalnie koczują? Naszej czy białoruskiej.

 2. Jest mi bezwzględnie wstyd że w moim mieście jeździło takie ideologiczne szambo. Ta furgonetka reprezentowała intelektualne dno, skrzywiony fundamentalizm religijny i FASZYZM. Nie wolno nikogo prześladować. Ludzie obudźcie się. Nie wolno akceptować tylko ludzi, którzy po faszystowsku chcą szkodzić. Tu trzeba stawiać zdecydowaną tamę. A Kościół dlaczego milczy? Sam ma na koncie nawet pedofilię, a sam szczuje na ludzi, którzy nie łamią prawa, gdyż chcą być z osobami dorosłym. Wstyd i hańba!!!

 3. Komu zależy w ogóle na nagłaśnianiu tego? Niby przeciwko, a niby promowane…

  Każdy niech sobie jeździ, nawet intelektualne świry (byleby znali przepisy ruchu drogowego i ich przestrzegali).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię