Wypadek na Puławskiej! Autobus wjechał w tył ciężarówki [AKTUALIZACJE]

7

PIASECZNO Doszło do wypadku na ulicy Puławskiej przy przejściu dla pieszych w pobliżu salonu Mercedesa. Autobus PKS uderzył w tył ciężarówki

Na miejscu jest już karetka, trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Kierowcy jadący ulicą Puławską w stronę Warszawy mogą się spodziewać utrudnień.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy autobusem oprócz kierowcy jechało pięciu pasażerów. Nikt nie został poszkodowany. Policja rutynowo zbadała trzeźwość kierowcy. Był trzeźwy. W tej chwili strażacy usuwają z jezdni szkoło z rozbitej przedniej szyby autobusu.

AB

WPI TAXI Piaseczno

7 KOMENTARZE

  1. Widząc codzienne zachowanie kierowców PKS którzy obsługują trasę z Warki, Kozienic, Góry Kalwarii, Grójca itd. do W-wa , nie ma zaskoczenia, większość kierowców tych autobusów to BURACZANY, które nie powinny nawet traktorem z pola sie ruszać. Dojeżdżający do zderzaka przy zatrzymaniu w korku, wymuszający drogę przy ruszaniu z przystanków, zatrzymujący się po pasażerów bez kierunkowskazów, blokujących drogę przez zatrzymywanie się na jezdni pomimo możliwości wjazdu w zatokę przystanku, plus większość tych autobusów to złomki toczące obłoki dymu za sobą ….

    • Twoim zdaniem nie powinni dojeżdżać na zderzak tylko robić 5metrowe odstępy by osobowymi mogli się wciskać??? a w zatokę nie wyjeżdżają bo jak chcą wyjechać to buraki w osobowym tylko migają i trąbią,a wpuścić to nie łaska.Tak więc kierowca się zatrzyma,ludzi wysadzi i rusza spokojnie.????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię