Burmistrz nakreślił plany na najbliższą kadencję. Radą miejską pokieruje kobieta

1

PIASECZNO We wtorek odbyła się pierwsza sesja rady miejskiej nowej kadencji. Uroczyste ślubowanie złożył burmistrz Daniel Putkiewicz. Nową przewodniczącą rady została radna Katarzyna Wypych, która zastąpiła na tym stanowisku Piotra Obłozę


Katarzyna Wypych będzie przewodniczyła obradom rady miejskiej

Pierwsza sesja rady miejskiej nowej kadencji była uroczysta, podniosła, czasami wręcz patetyczna. Najpierw sekretarz gminy Arkadiusz Czapski wręczył radnym zaświadczenia o wyborze. Następnie odbyło się ślubowanie. Pierwsi ślubowali radni, a potem burmistrz, który przy okazji odebrał liczne gratulacje od swoich współpracowników i przyjaciół.
Dziękuję wyborcom, którzy mi zaufali – mówił Daniel Putkiewicz. – Wierzę, że można coś zmienić i chcę to robić, aby Piaseczno stawało się coraz ładniejsze i było lepszym miejscem do życia. 

Daniel Putkiewicz powiedział kilka słów o planach na najbliższą kadencję. Zapowiedział kontynuowanie rozpoczętych projektów i inwestycji, a także obiecał dbać o ład przestrzenny i dużą rolę przywiązywać do spraw związanych z klimatem oraz energią. Przedstawił też swoich zastępców, którymi – podobnie jak w poprzedniej kadencji – będą Hanna Kułakowska-Michalak i Robert Widz. Następnie wybrano przewodniczącego rady miejskiej. A raczej przewodniczącą, bo funkcję tę przez najbliższych pięć lat będzie pełniła kobieta – Katarzyna Wypych. Jej zastępcami zostali Magdalena Woźniak i Piotr Obłoza.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię