Dziś ostatni dzień majówki z food truckami w Piasecznie

1

PIASECZNO Majówka powoli dobiega końca, niedziela to też ostatni dzień festiwalu smaków z food truckami. Ostatnia okazja, aby spróbować oryginalnych burgerów, belgijskich frytek, a może danie z dalekiej Tajlandii?

 

Restauracje na kółkach jeszcze tylko dziś będą karmić mieszkańców Piaseczna swoimi popisowymi daniami. Food trucki rozstawione są przy Skwerze Kisiela.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. 

Do miasta zawitało kilkanaście food trucków, które  serwują oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Miejsce zlotu: Skwer Kisiela, Piaseczno. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1106998757200414 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię