Nalot na nielegalny salon gier

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie, jako „gracze” weszli do jednego z lokali i zabezpieczyli tam automaty do gier hazardowych. W jednym z pomieszczeń mundurowi ujawnili również materiały zabezpieczające lokal przed kontrolą.

 

Tuż przed południem policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna wraz z policjantami z Konstancina-Jeziorny weszli do lokalu przy ulicy Wilanowskiej. Z informacji wynikało, że w tym niepozornym pawilonie znajduje się nielegalny salon gier.

Mundurowi na miejscu zastali 30-letniego pracownika, oraz cztery gotowe do „pracy” urządzenia. Zostały one zabezpieczone i trafiły do policyjnego depozytu. Uwagę policjantów zwróciły również materiały, z ich treści wynika, że mogły służyć do „zabezpieczenia się” przed ewentualną kontrolą służb uprawnionych do sprawdzania wymaganych koncesji. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci zapowiadają dalsze kontrole i informują, że posiadanie nielegalnych automatów do gier w lokalach handlowych i usługowych grożą surowe kary finansowe nawet do 100 tysięcy złotych od jednej maszyny. Odpowiedzialność karną może ponieść także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal w którym są one umieszczane.

 

KPP

1 KOMENTARZ

  1. A kiedy wezma sie za Gore Kalwarie
    Na Pijarskiej tylko wybrancy moga wchodzic kamerki przy drzwiach a jak sie pali neon to ruch jak w ulu glownie cpuny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię