Przygotowania do robót drogowych. Czy czeka nas komunikacyjny kataklizm?

5

PIASECZNO Na Al.Polskiego Państwa Podziemnego trwają przygotowania do prac drogowych, które sprawią, że od jutra ruch przez Zalesie Dolne będzie odbywał się wahadłowo

Przygotowują się do komunikacyjnego kataklizmu – nie ma wątpliwości jeden z naszych Czytelników, który nadesłał zdjęcie. – Przejazd przez Zalesie Dolne w godzinach szczytu zawsze wiąże się z utrudnieniami. Jutro będziemy mieli i rozpoczęcie roku szkolnego i ruch wahadłowy. 
Prace drogowe wymagają całkowitego wyłączenia z użytku fragmentu Al. Polskiego Państwa Podziemnego i Alei Kasztanów.
W celu poprawy bezpieczeństwa i komunikacji na linii Zalesie Dolne – dojazd do szkoły, przebudowane zostanie skrzyżowanie Al. Polskiego Państwa Podziemnego (droga wojewódzka) z Aleją 3 Maja i Aleją Kasztanów. Prace prowadzone będą w trybie wahadłowym, ze sterowaniem sygnalizatorami. Przebudowa powinna zakończyć się do końca listopada.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Czytaj też:

Źródło: www.piaseczno.eu 

5 KOMENTARZE

  1. Ten kto wymyślił ten remont od września, a nie w wakacje powinien codziennie stać w tym korku kilka razy dziennie. Czy ci urzędnicy nie mają za grosz rozumu?

  2. @Basiu, włodarze tej zapyziałej dziury są z PO… i wszystko w temacie… (aż dziw bierze, że swymi działaniami nie doprowadzili do jakiejś katastrofy, tak jak ich partyjni koledzy z Warszawskiego Ratusza…)

  3. I tu się mylisz, Ulica jest co prawda droga wojewódzką ale już jej poprzeczne są normalnymi ulicami. Bez gody gminy taki remont nie byłby możliwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię